Transport

Zimowa promocja Ryanair

18 listopada Ryanair ogłosił wyprzedaż na wypady narciarskie do północnych Włoch w nowym roku. Z Krakowa i Warszawy do Mediolanu – Bergamo od stycznia do marca polecimy już za 88 zł.

Klienci Ryanaira mogą wybierać spośród 6 lotów z Warszawy i 7 z Krakowa do Mediolanu – Bergamo. Zimowa oferta jest dostępna na stronie Ryanair.com do północy w środę 10 grudnia.

– Ryanair po raz kolejny zabierze polskich narciarzy na stoki w najniższych cenach w 2015 r. dzięki super ofercie zimowej wyjazdu na narty do Mediolanu Bergamo w cenach rozpoczynających się od 88 zł w jedną stronę, na podróż w styczniu, lutym i marcu. Klienci Ryanaira mogą wybierać spośród 6 lotów z Warszawy i 7 z Krakowa na zimę do Mediolanu – Bergamo, ale zachęcamy do pośpiechu, jako że bilety w tak atrakcyjnych cenach są w sprzedaży tylko do północy w środę (10 grudnia), w zależności od dostępności – mówi Robin Kiely z Ryanair.

O autorze

Magdalena Pinkwart

Dziennikarka turystyczna, współpracuje m.in. z magazynami National Geographic Traveler, Kaleidoscope, Harpers Bazaar. Autorka przewodników wydanych przez National Geographic. Laureatka Nagrody Magellana. Licencjonowana pilotka i przewodniczka. Komentatorka radia i TV w dziedzinie turystyki.