Hotele&Gastronomia

„Złoty Klucz” od a&o

„Złoty Klucz” oznacza darmowy nocleg w jednym z 40 obiektów sieci.

„Złoty Klucz” oznacza darmowy nocleg w jednym z 40 obiektów sieci.

Wystarczy zajrzeć
Wystarczy zajrzeć pod materac. W każdym hostelu a&o ukryty jest „Złoty Klucz”. Szczęśliwcy, którzy znajdą ten specjalny klucz pod swoim materacem, do końca roku otrzymają darmowy nocleg w wybranym przez siebie obiekcie. Phillip Winter, dyrektor ds. marketingu a&o Hostels komentuje akcję:

Długo czekaliśmy, aby znów w pełni otworzyć nasze obiekty. Złotym Kluczem chcemy również podziękować gościom, którzy byli przy nas podczas ostatnich miesięcy i motywowali nas do działania.

Od połowy czerwca w każdym a&o zostanie jednorazowo ukryty „Złoty Klucz”. Należy go szukać pod materacem w losowo wybranym pokoju.

Darmowy nocleg w dowolnym pokoju
Każdy, kto znajdzie „Złoty Klucz”, będzie mógł do końca roku zatrzymać się w jednym z 40 hosteli a&o całkowicie za darmo. W promocji biorą udział zarówno pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, jak i rodzinne i wieloosobowe. Bezpłatny nocleg można rezerwować w tygodniu oraz w weekend. Znalazca „Złotego Klucza” może zarezerwować dowolny pokój w każdym terminie do końca 2021 roku. Może też zabrać ze sobą dodatkowych gości – w zależności od rodzaju wybranego pokoju.

40 obiektów w 24 miastach i 9 krajach
„Złoty Klucz” daje zwycięzcom możliwość wyboru noclegu w jednym z 40 hosteli a&o, które znajdują się w 24 miastach w 9 europejskich krajach. Hostele a&o są wybierane przede wszystkim przez wycieczki szkolne, rodziny oraz osoby podróżujące samotnie i pary – zgodnie z firmowym mottem „każdy może podróżować”.


Otwarcie 40. obiektu a&o Edynburg w lipcu
W lipcu zostanie otwarty a&o Edynburg, który będzie pierwszym obiektem w Wielkiej Brytanii. Pozostałe hostele znajdują się m.in. w Amsterdamie, Berlinie, Hamburgu, Kolonii, Monachium, Pradze, Salzburgu, Warszawie, Wenecji, Weimarze i Wiedniu.


Centra testowe pop-up
Od końca maja a&o oferuje bezpłatne testy antygenowe dla gości i mieszkańców w swoich obiektach w Monachium i Norymberdze. Wkrótce usługa ta ma być dostępna we wszystkich hostelach na terenie Niemiec. Badanie (wraz z oczekiwaniem na wynik) zajmuje około 15 minut. Wyniki są wysyłane bezpośrednio drogą mailową lub na życzenie klienta mogą być drukowane.

Phillip Winter dodaje:

Zainteresowanie testami jest bardzo duże. Wciąż często wymagane jest przedstawienie negatywnego wyniku testu – dzięki możliwości wykonania ich u nas, na miejscu, planowanie całego dnia jest znacznie ułatwione.

Otrzymane certyfikaty są uznawane podczas zagranicznych podróży i/lub w czasie wizyt w muzeach czy udziale w wydarzeniach kulturalnych.

Wegańskie testy
Od połowy czerwca w obiektach a&o będą wykonywane wegańskie testy, wykorzystujące tzw. przeciwciała neutralizujące. W ten sposób sieć hosteli realizuje zrównoważone podejście a&o green.

Hostele o zerowej emisji
W 2020 r. odbyła się premiera pierwszego obiektu a&o w Polsce (a&o Warszawa) i na Węgrzech (a&o Budapeszt), drugi hostel a&o powstał w Kopenhadze. We wszystkich obiektach jest łącznie około 28 000 łóżek. Celem a&o jest zdobycie tytułu europejskiej „sieci hosteli o zerowej emisji” do 2025 roku.
Więcej na: www.aohostels.com

O autorze

Alicja Micuła

Przewodniczka świętokrzyska, pilotka wycieczek, dziennikarka. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Podróżników Globtroter.