Read and Fly to podróżniczy serwis internetowy z najnowszymi informacjami ze świata turystyki. Jednocześnie wydajemy magazyn z inspiracjami podróżniczymi, poradami, wywiadami i pomysłami na bliskie i dalekie wyjazdy.

Równolegle z serwisem turystycznym na rynku ukazuje się magazyn podróżniczy Read and Fly Magazine. W magazynie znajdują się artykuły podróżnicze z całego świata, a także z Polski. Przeprowadzamy wywiady ze znanymi podróżnikami. W Read and Fly są także poradniki ekspertów. Opisują one jak praktycznie zabrać się do przygotowania niezwykłych wypraw, takich jak wejście na Kilimandżaro czy podróż Koleją Transsyberyjską. W dziale Testujemy przyglądamy się produktom turystycznym – usługom hotelowym i transportowym. Jest także felieton przewodnika turystycznego, przepisy kulinarne ze świata oraz inspiracje SPA.

Redakcję serwisu internetowego oraz magazynu Read&Fly tworzą dziennikarze od wielu lat związani z branżą turystyczną. Są wśród nich autorzy licznych publikacji i przewodników turystycznych dla światowych wydawnictw. Wydawca magazynu, Sergiusz Pinkwart, jest wielokrotnym prelegentem na najważniejszych Międzynarodowych Targach Turystycznych. Zasiada także jako juror w konkursach turystycznych i SPA. Występuje jako ekspert w radiu i telewizji, m.in. w TVN, Polsacie, TVN24. Najnowsze wiadomości publikujemy codziennie zarówno w serwisie turystycznym Read&Fly, jak i na Facebooku, Twitterze i Google+.

Podsumowanie newsów z danego tygodnia w turystyce zamieszczamy w newsletterze magazynu Read&Fly. Wysyłamy go co tydzień bezpośrednio na skrzynki mailowe do ponad tysiąca podróżników i przedstawicieli branży turystycznej. Czytają nas managerowie i pracownicy sektora turystyki, przedstawiciele ośrodków regionalnych i ambasad, dziennikarze turystyczni, jak również wielu niezwiązanych z branżą przedsiębiorczych i ciekawych świata ludzi.

Zostaw komentarz