Read and Fly to podróżniczy serwis internetowy z najnowszymi informacjami ze świata turystyki. Jednocześnie wydajemy magazyn z inspiracjami podróżniczymi, poradami, wywiadami i pomysłami na bliskie i dalekie wyjazdy.

 

Równolegle z serwisem turystycznym na rynku ukazuje się magazyn podróżniczy Read and Fly Magazine. W magazynie znajdują się artykuły podróżnicze z całego świata, a także z Polski. Przeprowadzamy wywiady ze znanymi podróżnikami. W Read and Fly są także poradniki ekspertów. Opisują one jak praktycznie zabrać się do przygotowania niezwykłych wypraw, takich jak wejście na Kilimandżaro czy podróż Koleją Transsyberyjską. W dziale Testujemy przyglądamy się produktom turystycznym – usługom hotelowym i transportowym. Jest także felieton, przepisy kulinarne ze świata oraz inspiracje SPA.

Redakcję serwisu internetowego oraz magazynu Read&Fly tworzą dziennikarze od wielu lat związani z branżą turystyczną. Są wśród nich autorzy licznych publikacji i przewodników turystycznych dla światowych wydawnictw. Wydawca magazynu, Sergiusz Pinkwart, jest wielokrotnym prelegentem na najważniejszych Międzynarodowych Targach Turystycznych. Zasiada także jako juror w konkursach turystycznych i SPA. Występuje jako ekspert w radiu i telewizji, m.in. w Polskim Radiu, Polsacie, TVN24.

Zostaw komentarz