Strona główna » Reklama w Read&Fly Magazine

Reklama w Read&Fly Magazine

Magdalena Pinkwart
read and fly magazine

Portal Read&Fly wydawany jest od 2014 roku. Miesięcznie odnotowuje niemal 20 tys. unikalnych użytkowników oraz ok. 24.5 tys. odsłon artykułów. Jego uzupełnieniem jest magazyn lifestyle’owo-podróżniczy Read&Fly Magazine.

Reklama w Read&Fly Magazine to doskonała możliwość dotarcia do pasjonatów podróży i osób planujących wypoczynek oraz odbiorców biznesowych i przedstawicieli branży turystycznej.

Przeczytaj więcej o Read&Fly Magazine

Pobierz PDF z ofertą reklamową

read and fly magazine

Wydajemy także popularny blog o podróżach rodzinnych Keep Calm and Travel, który działa nieprzerwanie od 2013 roku i jest ważnym źródłem wiedzy i inspiracji dla czytelników planujących urlop czy rodzinne wakacje. Możemy zaplanować kampanię z wykorzystaniem tylko jednego lub wszystkich dostępnych nośników: portalu, magazynu i bloga, social mediów lub event marketingu. Dzięki naszemu doświadczeniu i know-how stworzymy skuteczną kampanię komunikacyjną dla Twojej marki.

Reklama w mediach turystycznych przyciąga uwagę potencjalnych klientów zainteresowanych konkretną tematyką, zwiększa rozpoznawalność u grupy docelowej firm z branży turystycznej, hotelarskiej, transportowej czy gastronomicznej, usług czy wydarzeń, pozwala marce zaistnieć w świadomości odbiorców w kreatywny sposób. Dobrze zaprojektowana kampania reklamowa może przynieść doskonałe rezultaty, zwiększając świadomość marki i generując większą sprzedaż.

Cennik powierzchni reklamowych na portalu readandfly.pl:

Banner reklamowy 600×100 px lub 1200×180 px na pierwszej stronie – 1000 PLN za 1 miesiąc emisji

Artykuł sponsorowany – 250 PLN (3 dni na stronie pierwszej + minimum 1 rok na portalu – możliwość zamieszczenia linków)

Cennik powierzchni reklamowych w Read&Fly Magazine:

Full page 1/1 – 2.500 PLN
1/2 strony – 1.750 PLN
1/3 strony – 1.100 PLN
1/4 strony – 800 PLN
II strona okładki – 4.000 PLN
III strona okładki – 3.500 PLN
IV strona okładki – 5.000 PLN

W sprawie współpracy, reklamy i wyjazdów prasowych napisz na: info@readandfly.pl