Strona główna » Wizz Air już lata na Malediwy

Wizz Air już lata na Malediwy

Magdalena Pinkwart
2 minuty czytania

Wizz Air uruchomił swoje pierwsze połączenie do Male na Malediwach. Loty będą odbywać się z Abu Dhabi.

Trasa będzie obsługiwana cztery razy w tygodniu w październiku, w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę, w listopadzie wzrośnie do sześciu razy w tygodniu i będzie kursować codziennie od grudnia. Nowa trasa będzie obsługiwana przez piąty samolot, który niedawno dołączył do floty Wizz Air, nowy samolot Airbus A321neo. Nowe połączenie jest okazją na niskokosztowe egzotyczne podróże zarówno ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jak i dla pasażerów przesiadających się z Europy Środkowej i Wschodniej za pośrednictwem siatki połączeń Wizz Air.

Położone na Oceanie Indyjskim Malediwy od dawna są celem podróżników ze względu na idealne położenie, czyste, białe piaszczyste plaże i kolorowe rafy. Szczycący się niezliczonymi lagunami, palmami kokosowymi i pięknymi rafami pełnymi wszelkiego rodzaju barwnego życia morskiego, składa się z około 1200 małych wysp koralowych.

– Malediwy są idealnym kierunkiem na relaks i popularnym celem podróży. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do oferowania naszym klientom światowej klasy tanich podróży, cieszymy się, że teraz lecimy do tego tropikalnego raju, odblokowując nowe opcje podróży nie tylko dla pasażerów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale także dla pasażerów przesiadających się. Nowa trasa będzie obsługiwana przez przez nasz piąty samolot Airbus A321neo, który niedawno został dodany do naszej nowej floty i oferuje najniższe spalanie paliwa, emisje i hałas – powiedział Michael Berlouis, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi.

Bilety są w sprzedaży na wizzair.com i w aplikacji mobilnej linii lotniczej, a ceny zaczynają się już od 359 AED.

fot: materiały prasowe wizz air

You may also like

Zostaw komentarz