Strona główna » Ryanair: Alicja Wójcik-Gołębiowska odpowiedzialna za PR i marketing w krajach CEE i Baltics

Ryanair: Alicja Wójcik-Gołębiowska odpowiedzialna za PR i marketing w krajach CEE i Baltics

Magdalena Pinkwart
2 minuty czytania

Alicja Wójcik-Gołębiowska objęła stanowisko CEE & Baltics country manager w liniach lotniczych Ryanair.

Od stycznia nowa managerka jest odpowiedzialna za wszystkie działania marketingowe, PR i komunikacyjne w regionie CEE & Baltics, obejmującym: Polskę, Węgry, Czechy, Słowację, Rumunię, Ukrainę, Bułgarię, Litwę, Łotwę oraz Estonię.

– Mamy przyjemność powołać Alicję Wójcik-Gołębiowską na stanowisko naszego nowego Country Managera na region CEE & Baltics. Alicja wnosi do tej roli znaczącą znajomość sektora komunikacyjnego oraz bogate doświadczenie wynikające ze współpracy z takimi międzynarodowymi firmami jak Coca-Cola i Procter & Gamble. Witamy Alicję w zespole Ryanair i cieszymy się na tę współpracę, która jeszcze bardziej wzmocni naszą strategiczną pozycję w regionie CEE & Baltics. – powiedziała Chiara Ravara, head of sales & marketing Ryanair.

Alicja Wójcik-Gołębiowska ma ponad 15-letnie doświadczenie w komunikacji brandowej oraz korporacyjnej, doradztwie kryzysowym i zarządzaniu kryzysami. Przez ponad 7 lat, zanim dołączyła do Ryanair, pracowała w MSL Polska (część Publicis) jako Head of Brand PR, a przez ostatnie 2 lata jako CEE Business Director, nadzorując agencje MSL w Europie Środkowo -Wschodniej, budując świadomość regionalnej obecności MSL i napędzając regionalny biznes. Pracowała dla wielu globalnych korporacji, w tym Procter & Gamble, Pernod Ricard, Coca-Cola, Nestle, Kraft Heinz i Danone.

– Jestem bardzo podekscytowana dołączeniem do zespołu Ryanair, firmy która jest w pełni zaangażowana w swój wzrost i rozwój w regionie CEE i Bałtyków. Cieszę się, że w mojej nowej roli Country Managera będę napędzać ten wzrost i zwiększać obecność Ryanair w regionie – skomentowała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager CEE & Baltics Ryanair.

You may also like

Zostaw komentarz