Strona główna » Oferta noworoczna w a&o: noclegi już od 9 euro

Oferta noworoczna w a&o: noclegi już od 9 euro

Magdalena Pinkwart
2 minuty czytania

W ramach noworocznej promocji, berlińska sieć hosteli a&o oferuje atrakcyjną ofertę noclegów w swoich obiektach. Noclegi w pokojach wieloosobowych można rezerwować już od 9 euro.

Za 9 euro klienci mogą zarezerwować nocleg w hostelach a&o w Warszawie, Pradze i Budapeszcie, w pozostałych miastach ceny zaczynają się od 13 euro. Oferta obowiązuje do końca lutego, a dostępność łóżek jest ograniczona. Więcej informacji oraz możliwość dokonania rezerwacji są dostępne na stronie https://www.aohostels.com/pl/offers/ 

Łącznie z ponad 28 000 łóżek a&o jest największą siecią hosteli na świecie. Marka promująca się hasłem „Everyone can travel” oznacza niedrogie noclegi w centralnych lokalizacjach europejskich metropolii i łączy cechy hotelu i hostelu pod jednym dachem. Obecne 40 obiektów w dziewięciu krajach oferuje nowoczesne pokoje dwuosobowe, a także wspólne pokoje wieloosobowe dla maksymalnie ośmiu osób. 8-osobowe pokoje są szczególnie popularne wśród klas szkolnych, grup i klubów, ale także wśród turystów indywidualnych. Obiekty oferują również pokoje wyłącznie dla kobiet. 

O sieci a&o Hostels

Sieć została założona w 2000 roku przez Olivera Wintera i obecnie prowadzi 40 hosteli w 25 miastach i dziewięciu krajach europejskich. Grupa docelowa a&o jest zróżnicowana: należą do niej turyści, podróżujący w pojedynkę, rodziny, grupy szkolne i kluby. Wzrasta również liczba osób podróżujących służbowo i seniorów. Pierwszy obiekt w Wielkiej Brytanii – a&o Edinburgh City został otwarty w lipcu 2021 roku. W 2020 roku. dodano trzy nowe lokalizacje: pierwsze obiekty otworzono w Polsce, a&o Warszawa i na Węgrzech, a&o Budapest, a kolejny, drugi obiekt w Kopenhadze. Z około 28 000 łóżek i około 3 milionami noclegów w pandemicznym roku 2021 (2020: 2,5 miliona noclegów), sieć hosteli odnotowała sprzedaż na poziomie około 70 milionów euro (2021: 64 miliony euro; 2019: ponad 165 milionów euro). Celem operatora jest do 2025 roku stać się europejską „bezemisyjną siecią hosteli”. 

fot: materiały prasowe

You may also like

Zostaw komentarz