Strona główna » Anna Staszewska, nową Dyrektorką Zarządzającą Join UP! Polska

Anna Staszewska, nową Dyrektorką Zarządzającą Join UP! Polska

Marcin Szymański
1 minuty czytania

Do zespołu Join UP! Polska dołączyła Anna Staszewska. Od 1 lutego 2024 r. pełni rolę Dyrektorki Zarządzającej Join UP! Polska. Anna ma 20-letnie doświadczenie w branży turystycznej i technologicznej oraz liniach lotniczych. 

 – Anna doskonale pasuje do naszego zespołu. Cieszę się, że do nas dołączyła i jestem przekonana, że wkrótce będziemy świadkami jeszcze większego rozwoju Join UP! w Polsce, w tym pojawienia się nowych kierunków, liczby miast wylotów oraz zwiększonej sprzedaży i udziałów rynkowych – mówi Kateryna Ushakova, Europe Regional Director Join UP!. 

– Zespół Join UP! Polska jest wyjątkowy. Dzięki strategicznemu partnerstwu ze SkyUp, Join UP! z pewnością stanie się czołowym biurem podróży w Polsce i w regionie. Nacisk na stałe doskonalenie oferty, projektowanie unikatowych przewag produktowych (USP) i ich skuteczne eksponowanie, przyniosą sukces i ugruntują pozycję Join UP! Polska jako wiodącego touroperatora naturalnego wyboru – mówi Anna Staszewska, Dyrektorka Zarządzająca Join UP! Polska. 

Anna Staszewska jest profesjonalistką z 20-letnim doświadczeniem w branży turystycznej. Jej umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy stały się kluczowymi elementami sukcesu zawodowego. Jest ceniona za prowadzenie szeroko zakrojonych działań, które skutkują wzrostem sprzedaży.

You may also like

Zostaw komentarz