Strona główna » JoinUP! Polska wzmacnia zespół

JoinUP! Polska wzmacnia zespół

Marcin Szymański
2 minuty czytania

Do zespołu Join UP! Polska dołączyło dwóch nowych specjalistów z branży turystycznej: Izabela Smętek jako Agency Cooperation and Development Manager oraz Michał Paczkowski jako Sales Area Manager. Eksperci wnoszą ze sobą nie tylko solidną wiedzę, ale także innowacyjne podejście i świeże spojrzenie na rozwój firmy.

Michał Paczkowski został w Join UP! Polska nowym Sales Area Managerem i będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie kanałem sprzedaży i rozwojem sieci agencyjnej. Ma wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w branży turystycznej. Swoją karierę rozpoczynał jako współwłaściciel biura franczyzowego TUI Poland i menedżer sprzedaży w Neckermann Podróże. Przez kolejne lata pełnił obowiązki kierownika obszaru sprzedaży w TUI Poland. Michał był odpowiedzialny za wprowadzenie marki TUI na rynek czeski i z sukcesem zarządzał tym obszarem. 

– Stałe powiększanie zespołu Join UP! Polska jest naturalną konsekwencją naszego intensywnego rozwoju na polskim rynku. Inwestujemy nie tylko w rozwój portfolio naszych produktów, ale także w pozyskiwanie kolejnych doświadczonych profesjonalistów, co jeszcze bardziej wzmacnia nasze siły sprzedażowe – mówi Katarzyna Bayraktar, Head of Sales and Development w Join UP! Polska.

W Join UP! Polska Izabela Smętek objęła stanowisko Agency Cooperation and Development Manager. W nowej roli będzie odpowiedzialna za współpracę z agentami online (OTA) oraz niezależnymi biurami podroży (TA). Iza z branżą turystyczną jest związana od 1996 roku. W latach 2003 – 2023 odpowiadała w firmie TUI za kalkulacje i przygotowywanie ofert grupowych oraz obsługę klientów indywidualnych.

fot: materiały prasowe JoinUP! 

You may also like

Zostaw komentarz