Strona główna » Workshop JoinUp! Nowy gracz wchodzi na polski rynek

Workshop JoinUp! Nowy gracz wchodzi na polski rynek

Grzegorz Micuła
4 minuty czytania

JoinUP! Polska to nowy touroperator na polskim rynku. Działająca już 12 lat marka ma ukraińskie korzenie i historię sukcesu w Ukrainie. Działa dotychczas w 7 krajach: Ukrainie, Łotwie, Litwie, Estonii, Mołdawii, Kazachstanie i Rumunii. Teraz wchodzi na polski rynek!

Firma JoinUP! Polska, zorganizowała – Roadshow Turystyczny JForum, który odbył się pod koniec października kolejno w Katowicach (23.10.2023) „Novotel Katowice Centrum”, Poznaniu (24.10.2023) Hotel Moderno, Gdańsku (25.10.2023) „Radisson Hotel & Suites Gdansk” oraz w Warszawie (27.10.2023 Restauracja “Belvedere” w Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich z kolacją w pięknym, sekretnym miejscu.

Workshop był doskonałą okazją do poznania nowych partnerów biznesowych i rozwijania swojej sieci kontaktów oraz uzyskania dostępu do wiodących graczy w sektorze turystycznym.
Roadshow był okazją do spotkania z doświadczonymi hotelarzami z egipskich kurortów Sharm el Sheikh i Hurgady współpracującymi z JoinUP! Uczestnicy JForum mogli porozmawiać, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się więcej o prezentowanych obiektach oraz nawiązać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami takich hoteli jak: Palm Royale Soma Bay, Rixos Group, Steigenberger group, Royal Lagoons Aqua park, Tia Heights Makadi, Savoy Group, Amphoras Hotels, Ivy Hotels & Resorts, Sultan Garden, Dreams Beach, Queen Sharm Hotel, Baron Hotels, Maritim Jolie Ville Casino, Sun International, Xanadu Makadi bay czy Xperience Hotels.

JoinUP! Polska zaprezentowało przybyłym na spotkania przedstawicielom biur turystycznych swoje najnowsze kierunki turystyczne na sezony Zima 23/24 i Lato 2024 oraz informacje na temat swoich aktualnych kierunków podróży takich jak: Egipt, Zanzibar, Teneryfa, Turcja, Grecja i Tunezja. Podczas tego cyklu spotkań na żywo, firma przedstawiła też ofertę wczesnych rezerwacji na LATO 2024.
W Warszawie gospodarzem spotkania był Kondrado Moreno a podczas wykwintnej kolacji i gali, ofertę firmy za prezentowali Sergey Kyrychenko Managing Director EU JoinUp Incoming Touroperator, Katarzyna Bayraktar Sales and Development Manager Polska oraz Adrian Gintowt Marketing Manager Polska.
Podczas kolacji spośród uczestników wylosowano kilkanaście voucherów na pobyty w luksusowych hotelach w egipskich kurortach.

JoinUP! Polska ma wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i działa na rynku europejskim od wielu lat. Firma stawia na innowacje, jakość oraz partnerskie relacje i specjalizuje się w oferowaniu unikalnych podróży i wakacji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Działa z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić swoim klientom niezapomniane doświadczenia podróżnicze.

Biuro podróży JoinUP! Polska to działająca na polskim rynku od 2023 roku o filia ukraińskiego biura podróży JoinUP!, działającego w Ukrainie od 2010 roku. JoinUP! współpracuje z SkyUp Airlines, dysponującym flotą dwunastu boeingów 737-800. Po wybuchu wojny w Ukrainie firma przestała latać z tego kraju, natychmiast wyszła też z Białorusi, a centralę przeniosła z Kijowa do Sofii. Mimo tylu zmian spowodowanych wojną firma nie zwolniła nikogo z 1,5 tysiąca pracowników. Samoloty SkyUp Airlines przekierowano z Boryspola do Rumunii, a loty zamiast np. z Kiszyniowa odbywają się z Rzeszowa.
Firma JoinUP! działa na Litwie, w Łotwie i Estonii, w Kazachstanie, Mołdawii, Rumunii i w Polsce. Biuro organizuje loty czarterowe i wakacje w Turcji, Egipcie, Grecji, Emiratach Arabskich i Hiszpanii oraz Czarnogórze, która stała się ostatnio bardzo popularnym kierunkiem a ostatnio samoloty zawiozły turystów JoinUp! do Zanzibaru.

Więcej na: https://joinup.pl/

You may also like

Zostaw komentarz