Strona główna » Wizz Air: loty z Warszawy do Kiszyniowa

Wizz Air: loty z Warszawy do Kiszyniowa

Ewa Ploplis
2 minuty czytania


Linie Lotnicze Wizz Air rozpoczynają loty z Warszawy do Kiszyniowa – stolicy  Mołdawii. Nowe połączenie lotnicze Wizz zostanie uruchomione 30 września 2024 r. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Loty na trasie Lotnisko Chopina w Warszawie – Międzynarodowy Port Lotniczy Kiszyniów  będą odbywać  się trzy razy w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek,   a od listopada  br. : we wtorki, czwartki i niedziele.

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą siatkę połączeń o nową trasę z Warszawy do Kiszyniowa. Nasze zaangażowanie w zapewnianie niskokosztowych i wygodnych możliwości podróżowania pozostaje niezmienne, i wierzymy, że najnowsze połaczenie będzie bardzo korzystne zarówno dla osób podróżujących w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych. Z radością oczekujemy na powitanie pasażerów na pokładach naszych samolotów – mówi Sasha Vislaus,menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Bilety można kupić  na stronie www.wizzair.com i w aplikacji mobilnej Wizz Air. Pasażerowie mogą bezpiecznie rezerwować bilety z WIZZ Flex. Dzięki usłudze WIZZ Flex pasażerowie mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać natychmiastowy zwrot 100% ceny biletu w postaci kredytu na koncie WIZZ.

Kiszyniów, stolica Mołdawii, to miasto łaczące historyczny urok z nowoczesnością. Odwiedzający mogą zwiedzić Katedrę Narodzenia Pańskiego, słynącą ze wspaniałej architektury oraz cieszyć się spokojną atmosferą parku Stefana Wielkiego, ulubionego miejsca zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Ogłoszenie nowej trasy odzwierciedla rosnące zapotrzebowanie na bezpośrednie loty łączące Polskę i Mołdawię. Najnowsze połączenie Wizz Air nie tylko wzmocni więzi gospodarcze i kulturalne między obydwoma krajami, ale także zapewni pasażerom wygodniejsze możliwości podróży – informuje Wizz Air.

You may also like

Zostaw komentarz