Strona główna » Atrakcje dla rodzin w Nassfeld

Atrakcje dla rodzin w Nassfeld

Alicja Micuła
2 minuty czytania

Tegoroczny sezon w największym ośrodku narciarskim Karyntii – Nassfeld – rozpocznie się już 7 grudnia. Poza szerokimi stokami z gwarancją śniegu, 110 kilometrami tras i 30 wyciągami, Nassfeld przygotowuje jeszcze więcej atrakcji. Rodzice nie będą musieli płacić za pobyt w pokoju dziecka do 10 roku życia, a w cenie pakietu znajdzie się darmowy karnet narciarski.

Atrakcje dla rodzin

W Nassfeld rodzinom oferuje się wiele atrakcji: w każdą sobotę dzieci do lat 10 będą mogły jeździć na nartach za dziesięć euro za cały dzień, a trzecie dziecko bezpłatnie z rodzinnym karnetem narciarskim. Przy zakupie pakietu „Nassfeld Ski surprise” dzieci do lat 10 będą mogły przebywać w pokoju rodziców bezpłatnie w terminach 10.12.2022 – 24.12.2022 | 07.01.2023 – 21.01.2023 | 18.03.2023 – 08.04.2023. W pakiecie zawarty jest również darmowy karnet narciarski. W cenie jest też „6-dniowy pakiet KIDS”, czyli szkoła z kursem narciarskim i wypożyczeniem sprzętu. Dla małych dzieci przygotowano cztery różne zabezpieczone tereny treningowe i zabawę w klubie dziecięcym BOBO®. Niektóre hotele oferują także zimowe atrakcje dla rodzin.

Nie tylko jazda na nartach

Na nieco starszych czeka snowpark, tereny freeride’owe, zabawne tory „The Snake” i „The Wave”, szybkie trasy oraz trasy ski-movie.

Można będzie też pojeździć na łyżwach na naturalnych taflach lodowych nad jeziorem Weissensee i jeziorem Pressegg, nocą zjechać z góry na sankach, uprawiać narciarstwo biegowe i wędrówki lub odpocząć podczas zabiegów w spa.

Zimowy koncert na górze Nassfeld

Sezon narciarski w Nassfeld, na dolnej stacji kolejki Millennium Express w Tröpolach, otworzy 10 grudnia 2022 roku austriacka gwiazda Melissa Naschenweng. Więcej na: winterkonzert.nassfeld.at.

Fot: nlw.at/de

You may also like

Zostaw komentarz