Strona główna » Już wkrótce Conference&Expo Sądecka Turystyka w Krynicy-Zdroju

Już wkrótce Conference&Expo Sądecka Turystyka w Krynicy-Zdroju

Magdalena Pinkwart
1 minuty czytania

12 grudnia 2022 w Hotelu Belmonte, w Krynicy Zdrój odbędzie się pierwsza edycja ogólnopolskiej konferencji Conference&Expo Sądecka Turystyka/Turystyka Przyszłości 2022. Będzie to okazja do spotkanie członków branży turystycznej i osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, lecz także sposób na biznes i na rozwój regionu. Serii wystąpień eksperckich towarzyszyć będzie prezentacja firm i instytucji związanych z branżą turystyczną.

Konferencja jest podzielona na kilka bloków tematycznych m.in.: Igrzyska Europejskie 2023, Uzdrowiska, Podsumowanie Roku Kobiet w turystyce, Nowe technologie w marketingu miejsc, Turystyka Rowerowa, Świadomy Wellness Przyszłości. Na zakończenie odbędzie się uroczysta Gala Sądeckiej Turystyki podczas, której wręczone zostaną nagrody dla osób i organizacji zaangażowanych w rozwój turystyki na Sądecczyźnie.

– Wydarzenie skierowane jest do osób zawodowo zajmujących się turystyką we wszystkich jej aspektach. Staranny dobór prelegentów i prezentowanych tematów gwarantuje, że interesujące wątki znajdą dla siebie zarówno osoby kreujące produkty turystyczne oraz pracownicy odpowiedzialni za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego, hotelarze czy właściciele obiektów turystycznych – mówi Tomasz Michałowski, organizator konferencji.

Rejestracja na wydarzenie ruszy 1 grudnia 2022 na stronie sadeckaturystyka.pl.

You may also like

Zostaw komentarz