Strona główna » Wieczór cypryjski u Baczewskich

Wieczór cypryjski u Baczewskich

Grzegorz Micuła
3 minuty czytania

W restauracji Baczewskich w Warszawie odbył się cypryjski wieczór zorganizowany przez Hotel City of Dreams Mediterranean oraz DMC Sassy Events International, reprezentowane w Polsce przez POLHOTREP Travel Representation.

Otwarcie Hotelu City of Dreams zarządzanego przez Melco Resorts & Entertainment planowane jest na 10 lipca. Xiaoling Ne, odpowiedzialna za Dział Grup i MICE w hotelu opowiedziała, czym będzie się różnił nowopowstały hotel od innych istniejących na Cyprze. Będzie to nie tylko luksusowy hotel, nie tylko wielkie kasyno, a cały kompleks łączący rozrywkę z przestrzenia typowo biznesową. 500 5-gwiazdkowych pokoi i apartamentów, wszystkie z widokiem na morze, szeroka gama wspaniałych restauracji, od wykwintnej kuchni „fine dining” po „casual” w stylu śródziemnomorskim. City of Dreams na Cyprze, będzie największym kasynem-kurortem w Europie.

Abi Thatcher – Heitmann, Dyrektor Rozwoju Biznesu Sassy Events International przedstawiła swoją firmę DMC działającą na Cyprze i w Grecji i reprezentującą również sieć Wedgewood w tych krajach. Zaprezentowała krótkie filmy ze swoich realizacji dla grup MICE na Cyprze i na Rodos, aby pokazać jakiego typu eventy organizuje firma dla dużych i małych grup. Sassy Events specjalizuje się w programach MICE, organizacji eventów i programów specjalnych szytych na miarę i od wielu lat jest aktywna w Polsce i współpracuje z wieloma agencjami MICE.

Abi Thatcher-Heitmann poinformowała też, że firma postanowiła w tym roku nie produkować upominków firmowych, ale zamiast tego przekazać pieniądze na projekt CSR.

W ramach programu Who Care and Give firmy PolHotRep DMC wybraną przez nas w tym roku organizacją charytatywną jest Fundacja Rak n Roll. W ramach programu DMC Who Care and Give, Sassy Events (i wszystkie inne uczestniczące DMC) również przekazują symboliczną darowiznę w wysokości 1,00 euro od turysty zarezerwowanego u nas z Polski i zapraszają wszystkich partnerów do zbierania tej kwoty dla wszystkich potwierdzonych grup na Cypr.

Polhotrep – Travel Representation; Rest.Baczewskich; City of Dreams Mediterranean; Sassy Events International; Visit Greece; Visit Cyprus

fot: materiały prasowe

You may also like

Zostaw komentarz