Strona główna » Arabia Saudyjska partnerem Meet the Bidder

Arabia Saudyjska partnerem Meet the Bidder

Grzegorz Micuła
2 minuty czytania

12 czerwca 2022 po pandemicznej przerwie odbyła się 30. jubileuszowa edycja branżowej imprezy Meet the Bidder. Przedstawiciele biur podróży z sektora incentive, luxury travel, agencji eventowych, touroperatorów i podróży szytych na miarę spotkali się na zaproszenie Travel Bidder w warszawskim hotelu Westin.

Złotym Partnerem 30. Jubileuszowej Edycji Meet the Bidder była Arabia Saudyjska #VisitSaudi, która przywitała wszystkich gości spotkania daktylami z oazy Al-Asha oraz arabską kawą z kardamonem. Podczas spotkań przy stoliku i dzięki obejrzanym filmom uczestnicy wydarzenia mogli lepiej poznać atrakcje turystyczne tego mało znanego jeszcze kraju.

Rozmowy biznesowe w ramach spotkanie z polskimi touroperatorami prowadzili także międzynarodowi wystawcy z Jamajki, Izraela, emiratu Ras Al Khaimah, Etiopii, Grecji, Chorwacji, Cypru, Estonii i Brandenburgii. Swoją ofertę przedstawili też PLL LOT jak i przedstawiciele hotelarzy – w tym Mrągowo Resort & Spa, Vienna House, Melia, Barcelo Hotels, Movenpick, Kempinski a także ciekawej iicjatywy turystycznej Przewodnicy Bez Granic i Sassy Warsaw nowego klubu otwartego w Browarach Warszawskich. Z dostawców nowych technologii, po raz kolejny obecna była firma IncentiveApp.

Meet the Bidder Arabia Saudyjska
Arabia Saudyjska była złotym partnerem tegorocznego Meet the Bidder.

W ramach jubileuszowego świętowania po części oficjalnej kontynuowana była podróż dookoła świata greckim koktajlem w restauracji Olivos w Browarach Warszawskich. Przysmaki i wino zafundowało warszawskie biuro Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej.

Na koniec dnia Sassy Warsaw – niedawno otwarty klub w Browarach Warszawskich – zaprosił wszystkich na toast wykwintnymi drinkami. W ramach niespodzianki jubileuszowej Goście mogli pobawić się przy muzyce i wziąć udział w konkursach cypryjskich z nagrodami.

Tort z fajerwerkami na 30. Edycję imprezy turystycznej był zwieńczeniem tego dnia. Jesienna edycja już jest zaplanowana na 23 listopada 2022.

fot: Meet the Bidder, tekst Grzegorz Micuła/Read&Fly

You may also like

Zostaw komentarz