Strona główna » Meet the Bidder Grand Edition już 23 listopada w Warszawie

Meet the Bidder Grand Edition już 23 listopada w Warszawie

Magdalena Pinkwart
3 minuty czytania

Kolejna edycja Meet the Bidder Grand Edition odbędzie się 23 listopada 2022 w hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Organizatorzy przygotowali dla wystawców i kupujących nowoczesną formułę wydarzenia i wiele niespodzianek.

Swój udział w nadchodzącej edycji Meet the Bidder Grand Edition potwierdziło blisko 100 wystawców z całego świata (pełna lista w formularzu zgłoszeniowym) m.in.: Malediwy, Mauritius, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wyspy Owcze, Jamajka, Indie, Singapur, RPA, Albania, Czarnogóra, Estonia, Austria czy Mołdawia. W sumie na spotkaniu będą obecni przedstawiciele z ponad 50 kierunków wyjazdowych.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które zajmują się organizacją wyjazdów i eventów zagranicznych. Aby wziąć bezpłatny udział w Meet the Bidder Grand Edition trzeba zarejestrować się przez formularz:
https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Meet the Bidder Grand Edition – nowości i atrakcje

Impreza rozpocznie się 23 listopada o godz. 10:00 w hotelu Arche Hotel Krakowska w Warszawie od sesji spotkań B2B. Po intensywnej części oficjalnych rozmów organizatorzy zaproszą uczestników na Tea Time Networking. Będzie można porozmawiać w swobodniejszej atmosferze, podzielić cię wrażeniami z wydarzenia, poznać bliżej uczestników lub spotkać starych znajomych. 

Każdy zarejestrowany uczestnik, który odbędzie odpowiednią ilość spotkań będzie mógł wziąć udział w grze „Travel Experience Expert Evening” po oficjalnej części Meet the Bidder Grand Edition. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców, podzielone na cztery kategorie: Let’s Taste – smakołyki z wybranych destynacji, Let’s Experience – atrakcje i przeżycia, Let’s Stay – pobyty w hotelach, lodge’ach i resortach oraz Let’s Fly – bilety lotnicze.

  • Let’s Taste – smakołyki z wybranych destynacji np. wina z winnic Gruzji, Mołdawii, Turcji
  • Let’s Enjoy – unikalne przeżycia np. wstęp do „Scentopi” w Singapurze
  • Let’s Stay – atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach np. 5 nocy w Beachcomber na Mauritiusie czy w Bahia Principe na Dominikanie
  • Let’s Fly – bilety lotnicze ufundowane przez LOT i Emirates

Imprezę zakończy kolację “Sea Adventure Night” w morskim klimacie podróżniczym.

Partnerem Wydarzenia jest Arche Hotel Krakowska. Partnerami stowarzyszeniowymi są Site Poland, SOIT oraz SBE. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Business Traveller, Mice Poland, Travel Compass, Wasza Turystyka, Think Mice, Rynek Turystyczny, Nowa Turystyka oraz magazyn Świat Podróże Kultura. Międzynarodowymi patronami medialnymi są Mice&Tourism around the world e-magazine i Evintra.

Bezpłatne zgłoszenia na Meet the Bidder Grand Edition: 
https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Fot: materiały prasowe MTB

You may also like

Zostaw komentarz