Strona główna » Natalia Kaczmarek ambasadorką programu No Limits by Itaka

Natalia Kaczmarek ambasadorką programu No Limits by Itaka

Ewa Ploplis
3 minuty czytania

Natalia Kaczmarek została ambasadorką marki No Limits by Itaka. Biuro Podróży Itaka Holdings podpisało z gwiazdą polskiej lekkoatletyki, mistrzynią olimpijska umowę ambasadorską. 

Celem nawiązanej współpracy jest budowanie świadomości marki No Limits by Itaka, pozytywnych skojarzeń z brandem, wspieranie idei zdrowego stylu życia i równowagi między pracą, a odpoczynkiem.

No Limits by Itaka to unikalna propozycja wyjazdowa dla osób preferujących aktywny wypoczynek. Dynamicznie rozwijająca się marka Itaki to niebanalne podróże. W ofercie No Limits by Itaka są wyjazdy typu adventure oraz oferta narciarska, już dostępna na sezon Zima 24/25. To wyjazdy z przekraczaniem barier i wychodzeniem poza strefę komfortu. To wyzwania, przygoda i autentyczne spotkania. Trekkingi, wyprawy górskie, rowery, konie, żeglowanie, safari, narty, off-road, wyprawy fotograficzne oraz wiele innych aktywności. Propozycje dla początkujących, ale także dla zaawansowanych.

Lekkoatletyka zawsze była dla mnie prawdziwą „Królową Sportu”, a sportowcy tacy jak pani Natalia Kaczmarek wspaniałym wzorem realizacji sportowych wyzwań. Jest mi niezmiernie miło, że mogłem zainicjować tę współpracę, tym bardziej, że od lat aktywnie uprawiam sporty biegowe. Cieszę się, że to właśnie nasza Mistrzyni Olimpijska, która z racji zawodów i treningów bardzo dużo podróżuje, wesprze nas w budowaniu naszej nowej marki. Serdecznie zapraszam Panią Natalię do świata Itaki, będzie to dla nas wspaniała okazja do zaprezentowania naszej mistrzowskiej dyscypliny. Życzymy wspaniałych sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu – mówi Piotr Henicz, wiceprezes Itaka Holdings.

Sport i podróże to najlepsze połączenie pod słońcem. Chociaż sport odkrył przede mną najpiękniejsze zakątki świata, to zawsze wracając czuję ogromny niedosyt i chęć powrotu do miejsc, które widziałam „w biegu”. Wakacje to mój sposób na naładowanie baterii, lubię spędzać je aktywnie, zwiedzać, poznawać nowe smaki. Ale także kocham słońce, leniwe chwile przy basenie, zapatrzenie w błękit morza na plaży. Wakacje to dla mnie synonim wolności, czasu zarezerwowanego tylko dla mnie i bliskiej osoby, który chcę wykorzystać jak najpełniej – komentuje Natalia Kaczmarek, gwiazda polskiej lekkoatletyki, Mistrzyni Olimpijska.  

Innowacyjny, a jednocześnie wykorzystujący rozpoznawalność, doświadczenie i zasoby Itaki produkt No limits by Itaka to wynik konsekwentnego dążenia zarządu Itaka Holgins do stworzenia unikalnej oferty wyjazdowej. Już w sprzedaży są programy do: Nepalu, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Gruzji, Bułgarii, Maroka, Kolumbii, Namibii, Ugandy, Peru i do wielu innych ciekawych destynacji. W planach: Nikaragua, RPA, Argentyna, Chile, Kirgistan i rozbudowanie oferty rejsowej. 

To dopiero początek. W sprzedaży mamy także wyjazdy narciarskie na Zimę 24/25: do Turcji i Włoch. Niebawem będzie można wyjechać na narty do: Hiszpanii, Francji, Austrii, Szwajcarii Japonii, Gruzji i Bułgarii. Mamy zamiar sprawić by Itaka kojarzyła się także z ofertą dla klientów, którzy szukają inspiracji na aktywne wakacje. Biuro ma sporo pomysłów na nowe kierunki i aktywności. Programy są tworzone przez pasjonatów, którzy sami są bardzo aktywni. Także piloci i leaderzy to pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach. To wszystko sprawia, że programy są dobrze sprawdzone, a grupa może spokojnie oddawać się kolejnym aktywnościom – zapowiada prezes Piotr Henicz.

Podkreśla, że oferta No Limits by Itaka będzie stale powiększana. Biuro Podróży ma sporo pomysłów na nowe kierunki i aktywności. Programy są tworzone przez pasjonatów, którzy sami są bardzo aktywni. Także piloci i leaderzy to pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach. To wszystko sprawia, że programy są dobrze sprawdzone, a grupa może spokojnie oddawać się kolejnym aktywnościom – podkreśla prezes.

You may also like

Zostaw komentarz