Strona główna » Ivana Bilkova żegna się z przedstawicielstwem Czech Tourism

Ivana Bilkova żegna się z przedstawicielstwem Czech Tourism

Grzegorz Micuła
1 minuty czytania

Ivana Bilkova, która przez 16 lat była dyrektorką przedstawicielstwa zagranicznego Czech Tourism w Polsce, Litwie i Łotwie, poinformowała podczas briefingu w ambasadzie czeskiej, że niebawem kończy swoją pracę na tym stanowisku.

Swojego zaskoczenia i zdziwienia nie kryli dziennikarze turystyczni, licznie przybyli na przedświąteczną konferencję prasową do Ambasady Republiki Czeskiej w Warszawie, która miała być poświęcona rozpoczęciu sezonu zimowego 2023-24 w tym kraju. Ivana, która jest najdłużej chyba urzędującym spośród dyrektorów warszawskich ośrodków promocji turystyki, jest lubiana i ceniona przez polskich dziennikarzy za swój profesjonalizm. Z czeskiego ośrodka dzięki m. in. Ani Gruszczyńskiej, wychodzą bowiem najciekawsze i najlepiej ze wszystkich krajowych tourist-boardów przygotowane informacje turystyczne.

Zaskoczenie jest tym większe, że właśnie ostatnio Ivana Bilkova odniosła swój osobisty sukces bowiem Polacy po raz pierwszy wyprzedzili Słowaków i znaleźli się na drugim miejscu, po Niemcach, wśród przybywających do Czech turystów zagranicznych. Zgromadzeni na briefingu dziennikarze gromkimi brawami podziękowali Ivanie za lata pracy dla promocji Czech.

fot: Grzegorz Micuła Read&fly Magazine

You may also like

Zostaw komentarz