Strona główna » Świąteczne spotkanie z Austrią

Świąteczne spotkanie z Austrią

Grzegorz Micuła
2 minuty czytania

W warszawskiej restauracji Szum odbyło się świąteczne spotkanie Narodowego Biura Promocji Austrii z dziennikarzami mediów turystycznych.

Partnerami austriackiego spotkania były regiony: Osttirol, Schladming-Dachstein, Zillertal. Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental. Ziemia Salzburska, Nassfeld, Ischgl. miasto Salzburg oraz SkiJuwel Alpbachtal-Wildschönau.
Gości powitał dyrektor NBPA Robert Gröblacher a o swoich regionach opowiadali Katrin Frauenschuh z SalzburgerLand Tourismus i Dominik Steinlechner z Zillertal Tourismus a o ekologicznych kosmetykach Friedrich Schmidl ze STYX Naturcosmetic GmbH.

Rozmawialiśmy o Austrii a następnie wyłoniono spośród przedstawicieli prasy cztery drużyny, które zmierzyły się w olimpiadzie wiedzy o austriackiej turystyce zimowej oraz alpejskich kurortach i stacjach narciarskich. Nie było łatwo!
W miłej, świątecznej atmosferze, przy grzanym winie oraz smacznych lokalnych potrawach spędziliśmy przyjemny i kształcący wieczór.
Wesołych Świąt!


Narodowe Biuro Promocji Austrii udziela informacji o wypoczynku, atrakcjach turystycznych, jakie czekają na turystów z Polski, a także o przepisach, jakie warto znać planując urlop, np. dotyczących przewozu nart w samochodzie czy obowiązku jazdy w kaskach narciarskich, cenach winiet na autostradach itp. o atrakcjach turystycznych, jakie czekają na turystów z Polski, a także o przepisach, jakie warto znać planując urlop, np. dotyczących przewozu nart w samochodzie czy obowiązku jazdy w kaskach narciarskich, cenach winiet na autostradach itp.
Więcej o Austrii

fot: Austria Info

You may also like

Zostaw komentarz