Strona główna » WIZZ AIR: w 20. urodziny 20 tys. euro do wygrania

WIZZ AIR: w 20. urodziny 20 tys. euro do wygrania

Ewa Ploplis
3 minuty czytania

Z okazji 20-lecia działalności  Linie Lotnicze Wizz Air  przygotowały promocję w postaci szansy wygrania 20 tys. euro na loty z Wizz Air dla jednego szczęśliwego klienta.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat i jest rezydentem podatkowym krajów, w których przewoźnik prowadzi działalność. Zwycięzca będzie mógł zabierać przyjaciół i rodzinę na dowolną liczbę lotów, aż do osiągnięcia limitu 20 tys. euro. Wygrana jest  ważna na całe życie, aż do wykorzystania sumy nagrody.

Aby mieć szansę na wygraną, klienci linii powinni kupić bilet Wizz Air w terminie od 19 maja 2024 r. 00:00 (GMT+1) do 21 maja 2024 r. 23:59 (GMT+1). i przesłać swój kod rezerwacji oraz imię i nazwisko na stronę konkursową z okazji 20. rocznicy Wizz Air.

Linia lotnicza szacuje, że jedyny w swoim rodzaju pakiet nagród, umożliwi szczęśliwemu zwycięzcy odwiedzenie prawie 200 kierunków na całym świecie. Szczęśliwy zwycięzca będzie mógł w ciągu swojego życia odbyć nawet 2000 lotów, włączając trasy z Polski do Walencji, Tirany czy Larnaki.

Nasza 20. rocznica to świetna okazja, aby spojrzeć wstecz na fantastyczny rozwój, jaki osiągnęliśmy na wysoce konkurencyjnym rynku. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że jesteśmy najszybciej rozwijającą się linią lotniczą w Europie i chcemy podziękować każdemu pasażerowi, który podróżował z nami przez te lata. Aby uczcić tę okazję, oferujemy podróżnym możliwość świętowania, oferując loty na całe życie, dzięki którym będą mogli spełniać swoje marzenia – mówi Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air,

Od inauguracyjnego lotu z Katowic do Londynu Luton w maju 2004 r. Linie Lotnicze Wizz Air przewiozły w swojej siatce prawie 400 mln pasażerów. Obecnie przewoźnik obsługuje flotę 208 samolotów Airbus A320 i A321. Niedawno firma została uznana za jedną z pięciu najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie przez Airlinesratings.com, jedyną na świecie agencję zajmującą się bezpieczeństwem i oceną produktów, oraz została uznana za linię lotniczą roku przez Air Transport World w 2020 r., a także linię lotniczą roku przez Air Transport Awards w latach 2019 i 2023. Został również uznany za „Najbardziej zrównoważoną niskokosztową linię lotniczą” w konkursie World Finance Sustainability Awards 2022 oraz za „Globalną Grupę Roku Linii Lotniczych Zrównoważonego Środowiska” przez CAPA-Centre for Aviation Awards for Excellence 2022-2023.

(źródło. Wizz Air)

You may also like

Zostaw komentarz