Strona główna » Sri Lanka: nowy kierunek w ofercie Join UP!

Sri Lanka: nowy kierunek w ofercie Join UP!

Grzegorz Micuła
2 minuty czytania

Pierwsza grupa turystów Join UP! Polska rozpoczęła już wakacje na Sri Lance. 23 grudnia 2023 roku odbył się lot z 150 pasażerami z Katowic do lankijskiej Mattali. 28 grudnia Join UP! zainaugurował lot z Warszawy.

Obecnie loty na Sri Lankę są dostępne regularnie zarówno z Warszawy, jak i Katowic. Sri Lanka jest popularnym kierunkiem zimowym w ofercie Join UP!™ na wszystkich ośmiu rynkach, na których działa firma. Touroperator zapewnia nie tylko wyjątkowe wrażenia, ale także wysokiej klasy hotele, usytuowane na południowo-zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, z dostępem do pięknych plaż.

Partnerem Join UP! Polska na Sri Lance jest firma Delux Holidays z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Obsłużyła ona w tym czasie ponad 5 milionów turystów. Delux Holidays prowadzi 5 hoteli, ma własną flotę pojazdów, polskojęzycznych przewodników oraz zróżnicowany program wycieczek po wyspie.

Lądowanie odbywa się na lotnisku Mattala, które położone jest w południowej części wyspy, bliżej kluczowych kurortów, takich jak Tangalle, Galle i Hikkaduwa. Dla osób, które chcą połączyć beztroskie leniuchowanie na plaży z eksploracją Sri Lanki, Join UP! przygotował program wycieczek (trwających od 2 do 6 dni), obejmujący zwiedzanie najciekawszych i najpiękniejszych zabytków i atrakcji na wyspie, w tym także safari.

Sezon zimowy to idealny moment, aby odkryć uroki Sri Lanki. Temperatura na wyspie waha się od 28 do 30 stopni w ciągu dnia, podczas gdy woda utrzymuje się na komfortowym poziomie 25 stopni Celsjusza. Zimą 2023/24, Join UP! Polska planuje zorganizować wakacje na Sri Lance dla 2000 turystów z Polski. Loty będą obsługiwane przez strategicznego partnera Join UP!™ – linie lotnicze SkyUp Airlines.

Sri Lanka

fot: Grzegorz Micuła/Read&Fly Magazine

You may also like

Zostaw komentarz