Strona główna » Emirates – najlepsze biznesowe linie lotnicze 2024

Emirates – najlepsze biznesowe linie lotnicze 2024

Ewa Ploplis
2 minuty czytania

Linie Lotnicze Emirates zostały 2 wyróżnienia: za najlepsze biznesowe linie lotnicze 2024 oraz najlepszy system rozrywki 2024 w rankingu The CEESAR Awards.

W tym roku w głosowaniu wzięło udział ponad 20 tys. pasażerów z całego regionu Europy Środkowowschodniej, którzy wybrali: najlepsze linie długodystansowe, krótkodystansowe, niskokosztowe i czarterowe. Przewoźników oceniono również w ośmiu kategoriach szczegółowych. Kryteriami, które zostały ocenione były: cena, odprawa i boarding, komfort lotu, personel pokładowy, punktualność oraz czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poproszono o ocenę jakości posiłków na pokładzie oraz rozrywki pokładowej. Głosowanie rozpoczęło się 1 stycznia i trwało do końca kwietnia 2024 roku.

Nasze zwycięstwa potwierdzają silną obecność Emirates w Polsce i są efektem wysiłków zarówno lokalnego zespołu, jak i wszystkich współpracowników na całym świecie. Tytuł dla najlepszej biznesowej linii lotniczej i najlepszego systemu rozrywki pokładowej to wspaniałe wyróżnienia. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i oddane głosy’’ mówi Maciej Pyrka, country managera Emirates w Polsce, który odebrał nagrody w imieniu Emirates podczas uroczystej gali 8 bm.

 The CEESAR Awards to ranking branży lotniczej, który wyłania najlepszych europejskich przewoźników. Organizatorem plebiscytu jest portal Pasazer.com wraz z partnerami: Lagardere Travel Retail, CEDC oraz Grupa eSky. Nagrody są przyznawane już od 16 lat w oparciu o opinie zweryfikowanych klientów, którzy oceniają przewoźników bazując na własnych, realnych doświadczeniach.

Pasażerowie biorący udział w głosowaniu, wyróżnili rozrywkę pokładową linii Emirates, zapewniając im pozycję numer 1 w tej kategorii w rankingu CEESAR Awards 2024. Jak co roku, poza głosami pasażerów specjalna kapituła przyznała nagrody w dodatkowych kategoriach, tj. najlepsza linia biznesowa, najważniejsze wydarzenie roku czy trasa roku. Nagrodę w kategorii najlepsza oferta dla biznesu otrzymały Emirates.

(wyk. mat. i zdjęcia Emirates)

You may also like

Zostaw komentarz