Strona główna » Pewna Ty! – premiera książki Magdaleny Kieferling

Pewna Ty! – premiera książki Magdaleny Kieferling

Grzegorz Micuła
3 minuty czytania

W klubokawiarni „Pożyteczna” na warszawskim Mokotowie odbyło się spotkanie autorskie i promocja książki „Pewna Ty! jak być skutecznym w pracy i nie zwariować” Magdaleny Kieferling.

„Bądź pewną siebie w miejscu w którym jesteś” – to motto książki dla kobiet przede wszystkim i to głównie one wypełniły mokotowską kawiarnię. Była świetna atmosfera, oklaski, kwiaty i wino. Autorka, ekspertka od relacji w pracy opublikowała wypowiedzi 20 niezwykłych kobiet m.in. Magdaleny Różczki, Natalii Nykiel, Beaty Tadli, Mai Salamon, Iwony Guzowskiej i Sabiny Poulsen, różnych zawodów i w różnym wieku,

Magdalena Kieferling ekspertka od relacji w pracy, pomogła setkom kobiet. Przez wiele lat organizacji warsztatów z komunikacji w firmach zauważyła, że kobiety – w odróżnieniu od mężczyzn – koncentrują się na kolekcjonowaniu kolejnych dyplomów, a nie na skutecznym używaniu wiedzy, którą większość z nich już ma. I ciągle na tym tracą.

Książka „Pewna Ty! jak być skutecznym w pracy i nie zwariować” odpowiada na dylematy jakie mają kobiety jeśli chodzi o zawodowe spełnianie marzeń głównie w dużych koncernach i korporacjach, dylematów związanych z niepewnością w nowym miejscu, relacjami i właściwą komunikacją w pracy, może pomóc w szybkim zaadaptowaniu się do nowej rzeczywistości ale przede wszystkim w radzeniu sobie z kompleksami tkwiącymi jedynie w ich głowach. Można w niej także znaleźć 57 kobiecych sposobów na zawodową pewność siebie.

Każdy z rozdziałów zawiera sekcję Zastosuj w praktyce, w której czytelniczka chcąca poczuć się pewniej, znajdzie praktyczne wskazówki jak skutecznie zmienić swoją dotychczasową komunikację.

Autorka, która jest także dziennikarką, jest trenerką komunikacji i chciałby, żeby kobiety nauczyły się sięgać po każde zawodowe miejsce, jakie sobie wymarzą. Niestety najczęściej ani szkoła ani rodzina nie przygotowują ich do pracy zwłaszcza w wielkich korporacjach w dużych miastach, ma nadzieją, że książka ta oraz związane z nią wykłady inspiracyjne i warsztaty wypełnią tę lukę.

W książce jest specjalny kod obniżający cenę warsztatu o 50%.

www.kieferling.pl

Magdalena Kieferling, „Pewna Ty! jak być skutecznym w pracy i nie zwariować„, Wydawnictwo MANDO. Warszawa 2023. 288 str. Okładka miękka. ISBN 978-83-277-3197-5.

You may also like

Zostaw komentarz