Strona główna » Otwarte OKO

Otwarte OKO

Grzegorz Micuła
1 minuty czytania


24 maja w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 24) odbyło się otwarcie uroczyste Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO Studia Filmów Rysunkowych.

Po powitaniu, przemówieniach i przecięciu wstęgi goście zwiedzili wystawę a następnie był pokaz filmowy w kinie.
Organizatorzy zaprosili także wszystkich na weekend otwarcia Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO w dniach 25-26 maja br. – wydarzenie dla wszystkich zwiedzających.


Będzie to święto nowego etapu w historii Studia Filmów Rysunkowych. W trakcie weekendu będzie możliwość zwiedzania wystawy stałej, a jednocześnie w sali kinowej oraz w amfiteatrze odbędzie się: Spotkanie autorskie z Agatą Romaniuk, autorką serii „Kocia Szajka”, związane z premierą nowego tomu „Kocia Szajka i zaginione bajki” (akcja dzieje się w Bielsku-Białej i w Studiu Filmów Rysunkowych)
oraz premiera pilotażowego odcinka nowej bajkowej produkcji „Bystre Oczka”, a także: seanse filmowe, kino plenerowe, warsztaty filmowe, muzyka na żywo (zespoły SzaZa oraz Koń) i bajkowe gry terenowe. Ciekawe wydarzenia w związku z otwarciem będą odbywać się przez cały tydzień, a zwieńczeniem będzie 1 czerwca – czyli Dzień Dziecka.
Informacje na temat zwiedzania wystawy dostępne są na www.sfr.pl
Zdjęcia mat. prasowe

You may also like

Zostaw komentarz