Strona główna » Udana V edycja ALLinTOO w Krakowie

Udana V edycja ALLinTOO w Krakowie

Grzegorz Micuła
4 minuty czytania

W dniach 13-14 marca 2024 r. w gościnnych progach Park Inn by Radisson Kraków odbyła się V edycja Międzynarodowego Workshopu Turystycznego ALLinTOO.

V Workshop ALLinTOO


Wydarzenie otworzyli ze strony organizatorów Michał Domański – właściciel magazynu „All Inclusive”;, Zuzanna Sprycha – wiceprezeska Turystycznej Organizacji Otwartej (TOO), oraz Andreea Cheratoiu – dyrektorka generalna Park Inn by Radisson w Krakowie i Jakub Rosły – kierownik Łódź Convention Bureau, który zaprosił od razu na kolejną, VI edycję Międzynarodowego Workshopu Turystycznego ALLinTOO, która odbędzie się w listopadzie tego roku w Łodzi.
Lokalnym akcentem osoby powitania uczestników wydarzenia byli przedstawiciele Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej oraz członkowie Krakowskiego Bractwa Kurkowego w strojach organizacyjnych, którzy podzielili się informacją o swoim działaniu i zaprosili wszystkich Gości na degustację słynnych krakowskich obwarzanków!

V workshop ALLinTOO


W workshopie wzięło udział 54 Wystawców z 35 krajów: Malezji, Turcji, Kuby, Omanu, Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Włoch, Republiki Zielonego Przylądka, Madagaskaru, Zanzibaru, Dominikany, Meksyku, Bahamów, Austrii, Chorwacji, Gruzji, Hiszpanii, Maroka, Belgii, Izraela, Indii, Malediwów, Sri Lanki, Butanu, Nepalu, Mauritiusa, Bułgarii, Grecji, Węgier, Słowacji, Litwy i Polski), którzy mieli możliwość spotkać się z przedstawicielami blisko stu touroperatorów z całej Polski oraz Czech. Bardzo pomocna okazała się specjalna aplikacja przygotowana dla uczestników eventu przez ConnectToGlobal, a autokary dowiozły na miejsce wydarzenia touroperatorów z Warszawy, Wrocławia,
Katowic, Rzeszowa, Radomia i Kielc. O transport zadbały firmy: Wnuk, Strada Tour, Neobus Polska i Biuro Podróży Selva Tour.
Oprócz części stricte biznesowej zadbano również o dodatkowe atrakcje dla Gości. Przed kolacją wylosowano liczne nagrody wśród touroperatorów uczestniczących aktywnie w workshopie, a firma Grand Tokaj przygotowała degustację wybornych węgierskich win z regionu winiarskiego Tokaj.

V workshop ALLinTOO


Dziewczyny z Grand Tokaj z uśmiechem i słynną węgierską gościnnością wlewały do kieliszków Uczestników swoje najlepsze szlachetne trunki. A po kolacji wszyscy ruszyli na parkiet, gdyż miała miejsce super impreza z didżejem aż do białego rana! Partnerem wieczornej imprezy była firma OANDA TMS Brokers S.A.


Drugi dzień ALLinTOO rozpoczął się wspólnym zwiedzaniem Krakowa w stylu „Team Building”. 8 grup, złożonych z 4 Wystawców i 4 Buyersów, walczyło ze sobą o nagrodę – 8 butelek wina od firmy Grand Tokaj. Spotkanie biznesowe to tylko jeden „składnik” owocnego biznesu. Organizator zadbał zatem również o przyjacielski kontakt między Wystawcami i Kupującymi. Niecodzienną zabawę w Krakowie przygotowała firma Open Mind Team.

https://readandfly.pl/


Rozpoczęły się już przygotowania do kolejnej, VI edycji ALLinTOO, która odbędzie się w Łodzi w dniach 13-14 listopada 2024 r. Warto zapisać ten termin w swoich kalendarzach. Organizatorzy zalecają czujność kiedy otworzy się rejestracja na to wydarzenie, bo może się znowu zdarzyć, że zabraknie miejsc dla Kupujących… A szkoda by było przegapić to wydarzenie.

Zdjęcia Grzegorz Micuła read&fly i materiały prasowe

  

You may also like

Zostaw komentarz