Strona główna » Wiosenny Meet the Bidder zakończony sukcesem

Wiosenny Meet the Bidder zakończony sukcesem

Grzegorz Micuła
7 minuty czytania

W 32 edycji targów MEET THE BIDDER SMART FAIRS, które odbyły się 29 marca w hotelu ARCHE HOTEL KRAKOWSKA wzięło udział 50 wystawców z całego świata oraz ponad 80 menedżerów turystyki wyjazdowej z Polski.

MEET THE BIDDER Spring Edition rozpoczął się 28 marca powitalnym drinkiem w Arche Hotel Krakowska w Warszawie, który był Partnerem tego wydarzenia. Rozmowy w miłej atmosferze zakończyły się obiadem powitalnym dla wystawców. Następnego dnia rozpoczęła się 32. edycja tego wydarzenia.

Organizatorzy zgromadzili ponad 50 wystawców z całego świata oferujących usługi w ponad 30 krajach świata. Tradycyjnie przyjechali z krajów europejskich jak np.: Hiszpania, Portugalia, Malta, Chorwacja, Włochy, Słowenia, Wielka Brytania, Islandia, Czechy, Niemcy. Nie zabrakło jednak przedstawicieli z rzadziej obecnych na MTB do tej pory krajów jak np. Albanii, Austrii, Serbii, Szwecji, Czarnogóry, Litwy czy krajów skandynawskich, a także reprezentantów egzotycznych kierunków takich jak: Ras aL Khaimah (jako przedstawicielstwo narodowe), Nepal, Mauritius, RPA, Etiopia, którzy licznie uczestniczyli w spotkaniach B2B.

Meet the Bidder skierowany do przedstawicieli branży turystycznej, a w szczególności organizatorów wyjazdów motywacyjnych, luksusowych i biznesowych. Podczas 14 rund uczestnicy odbyli ponad 900 spotkań tego dnia!

Nie zabrakło też licznych atrakcji towarzyszących targom:

• Pierwsze 20 osób, które pojawiły się 29 marca i odbyły minimum 15 spotkań z Wystawcami, otrzymało 20 dwuosobowych Voucherów na 4-godzinny pobyt w 3 strefach Parku Wodnego Suntago

• Po raz kolejny odbyła się gra Travel Experience Invitations, w której można było zdobyć wiele atrakcyjnych zaproszeń do podróży, ufundowanych przez Wystawców w kategoriach:

• Let’s Taste, czyli smakołyki z wybranych destynacji, zaproszenia do restauracji i na degustacje. Np. wino z Madery, zaproszenie do restauracji Winestone w Mercure Warszawa Centrum.

• Let’s Enjoy, czyli unikalne przeżycia. Np. całodzienny rejs na wyspę Comino i jej Błękitną Lagunę na Malcie.

• Let’s Stay, czyli atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach np.

Hello Islands Mauritiuszaprosiło na 8 noclegów na Mauritiusie.

– DMC Aarya Village Travel Pvt. Ltd.Travel zaprosiło na łącznie 10 noclegów w Nepalu.

– Aquilla Collection zaoferowała wyjątkowe Safari dla 2 osób.

– Polskie przedstawicielstwo Accor Group zaprosiło po 2 osoby do każdego z wymienionych hoteli: Mercure Kraków Fabryczna City, Mercure Kraków Stare Miasto, Mercure Wrocław Centrum, Mercure Gdańsk Stare Miasto, Novotel Wrocław Centrum, Novotel Warszawa Centrum.

• Let’s Fly- bilety lotnicze: LOT Polish Airlines ufundował przelot na trasie europejskiej.

Dla wielu uczestników Meet the Bidderze wiąże się z pierwszą wizytą w Polsce. Jeśli byli już wcześniej w naszym kraju, często nie mieli czasu na jego poznanie, dlatego organizatorzy umożliwili im zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem.

Partnerami wydarzenia byli: Arche Hotel Krakowska, SITE Poland, SOIT, Stowarzyszenie Branży Eventowej – SBE, Events Industry Association – Poland; Partnerami Medialnymi: THINK MICE, waszaturystyka.pl, Rynek Turystyczny, @nowaturystyka.pl, BusinessTraveller, MICE Poland, Świat Podróże Kultura, Travel Compass, All Inclusive – luksusowy magazyn o podróżach, TTG Polska, Read&Fly, MICE and TOURISM, Around the World e-magazine oraz Evintra.

32. edycję MEET THE BIDDER SMART FAIRS zorganizowała firma Travel Bidder.

fot: www.travel-bidder.com i Grzegorz Micuła www.readandfly.pl

You may also like

Zostaw komentarz