Strona główna » Emirat Ras Al Khaimah wręczył Oryksy 2022

Emirat Ras Al Khaimah wręczył Oryksy 2022

Magdalena Pinkwart
2 minuty czytania

7 grudnia 2022 odbyła się uroczysta gala rozdania nagród Biura Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah Oryksy 2022. Statuetki wręczono 10 biurom podróży, które wysłały najwięcej turystów do emiratu Ras Al Khaimah.

Nagrodami oraz voucherami ufundowanymi przez najlepsze hotele w Emiracie nagrodzono  biura w 3 kategoriach: touroperator, multi-agent i organizatorzy imprez MICE. Nagrody otrzymały biura: Best Reisen, Exim Tours, TUI Polska, Wakacje.pl, Mazurkas Outgoing, Supertour, Bissole, Travel Concierge, Słoneczna Przygoda oraz Touch Point Incentive. Gala odbyła się w Muzeum Geologicznym w Warszawie. Statuetki nagród konkursowych nawiązywały do wizytówki regionu – antylop oryks, które żyją na terenach pustynnych emiratu.  

Emirat Ras Al Khaimah to miejsce unikalne pod względem przyrodniczym, bardzo mocno nastawione na promocję walorów naturalnych. Wsparcie ochrony oryksów jest częścią strategii emiratu, która oparta jest nie tylko na promocji natury, ale także ochronie przyrody poprzez przestrzeganie zasad zrównoważonego rozwoju. Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah opiekuje się także stadem oryksów także w warszawskim ZOO.

Ras Al Khaimah

Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah (RAKTDA) powstało w maju 2011 jako organizacja rządowa. Zadaniem biura jest rozwój infrastruktury turystycznej, ustanowienie tego Emiratu destynacją o światowej  klasie dla pobytów wypoczynkowych oraz biznesowych, stworzenie zrównoważonych możliwości inwestycyjnych oraz polepszenie życia mieszkańców. Do osiągnięcia tych celów RAKTDA posiada rządowy mandat do licencjonowania, monitorowania i regulowania branży turystycznej i hotelarskiej.

Fot: materiały prasowe

You may also like

Zostaw komentarz