Strona główna » Zbliża się MEET THE BIDDER LUXURY & MICE Summer Edition

Zbliża się MEET THE BIDDER LUXURY & MICE Summer Edition

Magdalena Pinkwart
5 minuty czytania

MEET THE BIDDER LUXURY & MICE Summer Edition odbędzie się już w dniach 14-15 czerwca 2023 w Warszawie.

14 i 15 czerwca  firma Travel Bidder organizuje letnią, butikową, edycję MEET THE BIDDER SMART FAIRS. MTB odbędzie się po raz 33, ale pierwszy raz dedykowany będzie branży Luxury. Z tego powodu spotkania B2B odbędą się o w niedawno otwartym hotelu VERTE Autograph Collection by Marriott Bonvoy na warszawskiej Starówce.

DWA DNI ATRAKCJI

Większość Wystawców wykupiło pakiet dwudniowy, ale część będzie albo 14, albo 15 czerwca 2023. Po raz pierwszy więc organizatorzy proponują możliwość wyboru dnia spotkań lub uczestnictwo w całym wydarzeniu.  Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej:

https://june.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

ELITARNI WYSTAWCY

W wydarzeniu weźmie udział szerokie spektrum Wystawców: od DMC z Seszeli, Kuby, Ameryki Południowej, czy też Albanii, Cypru i Szkocji, poprzez rozmaitych przedstawicieli hoteli w Polsce i za granicą np. Hôtels Barrière we Francji, Melia w Hiszpanii, Gloria w Turcji, Galaxia na Bliskim Wschodzie, Iberostars na Kubie, aż do przedstawicieli biur promocji regionów np. Korea Tourism Organisation oraz wiodących linii lotniczych np. LOT.

Na szczególną uwagę zasługuje liczne grono wystawców z Wegier. W trakcie Meet the Bidder spotkać się będzie można z węgierskimi wystawcami, którzy przedstawią swoje najbardziej kreatywne pomysły i chętnie odpowiedzą na zapytania ofertowe. Partnerem  wydarzenia jest Visit Hungary NTO.  Uczestniczyć będą również: przedstawiciele: Budapest Convention Bureau, Kompas DMC, Ensana Hotels, Hotel Spirit, NaturMed Hotel Carbona, Hotel Kozmo oraz UP Hotel. Pomogą oni zaplanować wyjazd na Węgry lub konferencję tak, aby wszystko poszło idealnie. 

Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Organizatorzy zachęcają do niezwłocznej rejestracji, aby zagwarantować sobie udane spotkania. W poniższym linku dostępna jest też agenda wydarzenia i lita wystawców. 

https://june.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

DOFINANSOWANIE LUB ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU 

W ramach programu Hosted Bidder potwierdzonym uczestnikom wydarzenia organizatorzy oferują przejazd taxi, zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami

 „TRAVEL EXPERIENCE INVITATIONS” Po zakończeniu części B2B wystawcy ufundują wiele atrakcyjnych Invitations dla najbardziej aktywnych kupujących. To okazja do praktycznego poznania oferty wystawców: smaków z różnych stron świata, zaproszeń do wyjątkowych przeżyć.  Niektórzy otrzymają szansę odwiedzenia bliższych i dalszych stron świata. Jedną z nagród w tej edycji jest pakiet 2 nocy z 2 posiłkami dziennie dla 2 osób w City of Dreams Mediterranean na Cyprze. Warto zarejestrować się już dziś!

PARTNERZY I PATRONI WYDARZENIA:

Partnerem Wydarzenia jest:  VISIT HUNGARY

Zapraszamy do współpracy przy planowaniu nieoczywistych wyjazdów motywacyjnych, korporacyjnych i prywatnych eventów w sercu Regionu czyli na Węgrzech.  

Spektakularnie położony nad Dunajem, przesiąknięty historią dwóch oddzielnych miast, Budapeszt szybko zyskuje pozycję jednego z najbardziej pożądanych miejsc w Europie. Stolica Węgier w wyjątkowy sposób łączy tradycję z nowoczesnością. Piękna zabudowa i środowisko naturalne, imponująca architektura, historyczne termy, różnorodna i tętniąca życiem gastronomia, kwitnąca scena mody i designu oraz niezwykle bogate życie kulturalne definiują iskrzący i oryginalny charakter Budapesztu. 

https://visithungary.com/pl

Partnerami Stowarzyszeniowymi są  Site Poland, SOIT oraz SBE

Patronami Medialnymi są: THINK MICE, WASZA TURYSTYKA, Rynek Turystyczny, nowa turystyka.pl, Business Traveller, Mice Poland, ŚWIAT PODRÓŻE KULTURA, Travel Compass, Read & Fly, ALL INCLUSIVE i TTG.

Międzynarodowymi Patronami Medialnymi są: MICE & TOURISM around the world e-magazine oraz EVINTRA.

MEETINGS WEEK

Travel Bidder jest również Partnerem branżowym MEETINGS WEEK odbywającego się w dniach 12-13 czerwca 2023 w hotelu Airport Hotel Okęcie. Wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem zapraszamy do rejestracji na https://www.meetingsweek.pl/rejestracja i do odwiedzenia naszego stoiska.

You may also like

Zostaw komentarz